React ile Frontend ve Mobil Uygulama Geliştirme

Şirketimiz Beyond The Wisdom, frontend ve mobil uygulama geliştirmek isteyenlere özelleştirilmiş bir eğitim programı sunuyor: “React ile Frontend ve Mobil Uygulama Geliştirme Bootcamp”. Bu program, katılımcılara ReactJS ve React Native’in temellerini, uygulamaların tasarımı ve geliştirmesi konusundaki en iyi uygulamaları ve diğer ilgili teknolojileri öğretecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu 6 aylık bootcamp, haftada iki gün – Cumartesi ve Pazar günleri – 4’er saat sürecek şekilde düzenlenecek. Katılımcılarımızın eğitim boyunca kendi temposunda ilerlemelerini ve öğrendikleri konuları uygulamalı olarak deneyimlemelerini sağlamak amacıyla, sınıf büyüklüğü kontrollü tutulacaktır.

Bootcamp programımız, geniş bir konu yelpazesini kapsıyor. ReactJS konusunda, katılımcılar ReactJS temelleri, JSX, props, state, event handling, lifecycle methods ve React Router gibi konulara ayrıntılı olarak girecekler. Frontend programlama konusunda ise, HTML, CSS, JavaScript, Git ve GitHub temellerinin yanı sıra, Sass, Less, Bootstrap ve Material UI gibi popüler ön yüz geliştirme araçlarına dikkat çekilecek.

React Native ile ilgili olarak, katılımcılar React Native’in temel bileşenleri, props ve state yönetimi, Native API’lar, Expo ve Redux gibi konuları öğrenecekler. Ayrıca, mobil uygulama tasarımı ve geliştirme sürecine dair geniş bir bakış açısı sunulacak.

Backend ve API entegrasyonu konularında, Node.js, Express, MongoDB ve Firebase veritabanları hakkında bilgi sahibi olacaklar. RESTful API tasarımı ve geliştirme konusunda hands-on deneyim kazanacaklar. Firebase ve AWS ile alakalı konularda da bilgi edinecekler ve bu platformlarda barındırılan birçok servis ve aracı kullanma becerisi kazanacaklar.

Katılımcılar, React Testing Library ve Jest gibi test araçları kullanarak kod testleri yazmayı öğreneceklerdir. Redux Toolkit ile state yönetimi konusunda daha detaylı bilgi sahibi olacaklar ve Redux araçlarını etkin bir şekilde kullanarak daha iyi bir uygulama yönetimi için gerekli becerileri geliştirecekler.

Bootcamp boyunca, katılımcılar öğrendiklerini uygulamaya dökecek ve bir frontend ve mobil uygulama projesi tasarlayıp geliştirecekler. Bu, onların bilgilerini ve yeteneklerini kanıtlamak için mükemmel bir fırsat olacak.

Bu bootcamp, frontend ve mobil uygulama geliştirme becerilerini geliştirmek ve bu alandaki kariyerlerine ivme kazandırmak isteyen herkes için özel olarak tasarlanmıştır. Eğitmenlerimiz deneyimli ve yetenekli yazılım geliştiricilerden oluşuyor ve her biri katılımcılara öğrenme sürecinde destek olacak.

Bu bootcamp, katılımcılara sadece öğrenme fırsatı sunmakla kalmayıp, aynı zamanda iş fırsatları da sunuyor. Bootcamp sonunda, katılımcılar, birçok pozisyonda iş başvurusu yapabilirler. Bunlar arasında frontend veya mobil uygulama geliştiricisi, React geliştiricisi, full-stack yazılım mühendisi, mobil uygulama tasarımcısı ve test mühendisi bulunuyor.

React ile frontend ve mobil uygulama geliştirme bootcamp’ine katılın, kendinizi bu heyecan verici alanda geliştirin ve kariyerinizi yeni bir yön verin. Kendinizi bu hızla büyüyen teknoloji dünyasında öne çıkarın.

Eğitimlerimiz

  1. Bilgisayar Mimarisine Giriş
  2. Temel Frontend Programlama
  3. Temel React Ile Programlama
  4. Redux ile programlama
  5. Ileri seviye React Kütüphaneleri
  6. React Native
  7. Soft Skills Eğitimleri
Layer 1